KRYPTOWALUTY

Nasza oferta dotyczy szeroko pojętego inwestowania w kryptowaluty. Na rynku istnieje szereg różnych kryptowalut, które w dużej mierze służą jako środek płatniczy, ale dzięki odpowiedniemu zaprogramowaniu mogą również służyć do reprezentowania udziałów w spółce czy reprezentowania innych walut. Oprócz popularnej kryptowaluty BitCoin w naszej ofercie znajdą Państwo również kryptowalutę DasCoin.

Kryptowaluty to technologia przyszłości tworzona w oparciu o nowoczesne systemy informatyczne i co ciekawe, niezależna od instytucji finansowych. W praktyce oznacza to, ze posiadając portfel krytpowaluty możemy dokonać płatności w kilka sekund, omijając systemy bankowe. W większości krajów kryptowaluta jest uznawana za jednostkę walutową.

Inwestycje w kryptowaluty są bezpieczne i proste. Każdy użytkownik systemu posiada swój własny portfel krytpowaluty, który jest zabezpieczony kluczem. Zaawansowane metody szyfrowania sprawiają, że transakcje są całkowicie bezpieczne i niemożliwe jest podrobienie lub kradzież krytpowaluty.

Nasi konsultanci pomogą Państwu w wyborze odpowiedniej kryptowaluty, w założeniu i autoryzacji konta w systemie oraz w prowadzeniu rachunku. Na każdym etapie inwestowania mogą Państwo także liczyć na profesjonalne doradztwo.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W KRYPTOWALUTY?

Zostaw nam swoje dane abyśmy mogli przestawić Ci naszą ofertę

ZADZWOŃ DO NASZEGO KONSULTANTA I ZAPYTAJ SIE O NASZĄ OFERTĘ:

33 300 30 37

530 901 900